Strona główna forum

Zasady i wskazówki
Strona Starostwa Szczecineckiego
www.powiat.szczecinek.pl
Zapraszamy do dyskusji!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

To jest poprostu tragedia!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.powiat.szczecinek.pl Strona Główna -> Środowisko naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalitko

PostWysłany: Sro, 02 Sie 2006, 12:55    IP: 194.246.108.*     Temat postu: To jest poprostu tragedia! Odpowiedz z cytatem

Szczecineckie bezdomne pieski i kotki są wywożone do innego miasta! Dlaczego więc nie może powstać schronisko dla nich w Szczecinku!? Dlaczego miasto nie robi żadnych zbiórek typu:
Od dnia 2 - 5 Sierpnia 2006roku można przynosić rzeczy dla bezdomnych piesków. Rzeczy będą wywiezione do schroniska, gdzie wywozimy nasze bezdomne pieski!
Napewno wszyscy uzbierali byśmy przynajmiej 300 kilo sychej karmy!
Tu jest foto lub link tego schroniska:
http://img209.imageshack.us/my.php?image=schroniskobf9.png
Przygarnąłem już 3 psy i 4 kotki. Obecnie 2 psy oddałem do 2 wujków i mają luksusowe warunki 2 kotki oddałem takżę koledze i mają warunki podobne jak pieski. Dlaczego nie mogę pomóc schroniskom????? Drogi Panie Burmistrzu miasta Szczecinek prosił bym o zorganizowanie takich zbiórek jak powyżej opisałem, przynajmiej co 1 miesiąc. Wiele osób chciało by pomóc.....lecz nie może.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.powiat.szczecinek.pl Strona Główna -> Środowisko naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: