Strona główna forum

Zasady i wskazówki
Strona Starostwa Szczecineckiego
www.powiat.szczecinek.pl
Zapraszamy do dyskusji!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry lekarz pediatra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.powiat.szczecinek.pl Strona Główna -> Sprawy Powiatu Szczecineckiego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoannaŻ

PostWysłany: Sro, 03 Sty 2007, 15:38    IP: 84.205.8.*     Temat postu: Dobry lekarz pediatra Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich rodziców Smile ! Czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego pediatrę w Szczecinku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamila

PostWysłany: Pią, 19 Sty 2007, 1:55    IP: 85.219.217.*     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, pracuje w Przychodni Kolejowej. Dr. Chalusiak- bardzo dobry pediatra
Smile Smile Smile
WANDAL

PostWysłany: Wto, 20 Lut 2007, 23:56    IP: 84.205.17.*     Temat postu: Pediatra Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam dr .Chalusiak to jedyny znany mi człowiek od którego czuć powołanie.
Wspaniałe podejście do małych pacjentów !! ,bardzo rzeczowa pomoc i profesjonalizm.
Nie mogłem sie nadziwić...słyszałem o Tym doktorze i przyznam się specjalnie przepisałem swoją córkę do "kolejówki" z myślą o dobrym pediatrze....i takim sie okazał.
Są pediatrzy w Szczecinku,których napewno bym nie polecał ( doświadczenie ) ale to inny wątek .....
Powrót do góry
mqre

PostWysłany: Nie, 04 Mar 2007, 19:51    IP: 193.238.169.*     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nikt nie powiedział i napisał ile bieże w łapę a warto ??????
Powrót do góry
Pheń

PostWysłany: Wto, 10 Lip 2007, 21:09    IP: 83.31.194.*     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz,nie wiem kto bierze w ,,łapę" ale napewno nie dr.Chalusiak i potwierdzam jest to najleprzy lekarz pediatra w mieście-miał pod skrzydłami moje rodzeństwo i mojego dziecka również nie powierze nikomu innemu! Pan Paweł Chalusiak nie tylko ma wspaniały kontakt z dziećmi,co czyni każdą wizyte dla maluchów przyjemnością(mój brat ma dziś 7 lat i nigdy nie mieliśmy z nim problemów jeśli chodzi o wizyty w przychodni-przeciwnie szykuje dla,,wujka" obrazki i nie może się doczekać,kiedy opowie mu co nowego sie wydażyło)
jest przedewszystkim b.dobrym lekarzem-co niestety w naszym mieście jest już rzadkością...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.powiat.szczecinek.pl Strona Główna -> Sprawy Powiatu Szczecineckiego Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: